Kontakt

ul. Kaskadowa 1 lok. 28,  20-819 LUBLIN
ul. Daszyńskiego 69 lok. 8,  50-310 WROCŁAW

tel./fax. 71 729 82 09,  tel.kom. 536 24 16 09
biuro@ekosonda.pl  NIP 712-287-46-72   REGON 061623742

Ekosonda

Zgłoś szkolenie

Jeżeli nie znaleźli Państwo szkolenia, które odpowiadałoby na interesujące Was zagadnienia, czekamy na propozycje tematów szkoleń. Dołożymy wszelkich starań, aby zorganizować szkolenie dopasowane do Państwa potrzeb. więcej »
Ekosonda

Ekosonda

Ekosonda

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z naszej strony, podaj adres e-mail...
Banery
Ekosonda
Znajdujesz się tutaj:   Ekosonda » Wody geotermalne

Wody geotermalne

Zajmujemy się realizacją projektów związanych z wykorzystaniem wód geotermalnych w instalacjach, m.in. do ogrzewania pomieszczeń i wody użytkowej, zastosowania w rolnictwie, balneoterapii i rekreacji.


Projekt obejmuje:

- rzetelne określenie i udokumentowanie złóż wód termalnych oraz przesądzenie o istniejących możliwościach ich zagospodarowania

- przygotowanie wniosku do NFOŚiGW (Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej) umożliwiającego uzyskanie wsparcia finansowego na różnych etapach realizacji inwestycji zmierzającej do wykorzystania potencjału geotermalnego

- złożenie wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach; decyzja ta jest niezbędna w przypadku ubiegania się o koncesje, kiedy przedsięwzięcie będzie zaliczane do znacząco oddziaływujących na środowisko

- złożenie wniosku koncesyjnego na poszukiwanie lub rozpoznanie złóż kopalin, wydobywanie kopalin, wydobywanie kopalin ze złóż, bezzbiornikowe magazynowanie substancji oraz składowanie odpadów w górotworze.

Po uzyskaniu pozytywnych decyzji nasza firma zajmuje się wykonaniem i nadzorem nad inwestycją (w tym kierownictwo nad ruchem zakładu górniczego).

We współpracy z firmą Carbonium wykonaliśmy projekt dla miejscowości Cudzynowice.

Partnerzy:
Ekosonda
Ekosonda
Ekosonda
Ekosonda
Ekosonda
Copyright © Ekosonda - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij